O nas

O nas

Publiczne Przedszkole Nr 2 w Pawłowicach zostało oddane do użytku 1 września 1981r. Organem prowadzącym placówkę jest Gmina Krzemieniewo,nadzór pedagogiczny sprawuje Wielkopolski Kurator Oświaty. Dyrektorem przedszkola jest Pani Iren Knuła. Adres strony internetowe: www.przedszkolepawlowice.pl
Pomieszczenia w przedszkolu są przestrzenne, funkcjonalne i bezpiecznie urządzone, wszystko po to, aby dzieci mogły czuć się bezpiecznie, wesoło spędzać czas, uczyć się, rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania.

Przedszkole zapewnia opiekę dzieciom od 3 do 5 lat. W przedszkolu funkcjonują dwa oddziały:

Grupa  - ,Pszczółki’’, grupa - ,Misie’’.

Przedszkole pracuje 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni świątecznych i ustawowo wolnych od zajęć, w ciągu dnia od 7,00 – 15,00.

Dzieci otrzymują w ciągu dnia:

*śniadanie

*jednodaniowy obiad