O nas

Dzięki pomocy naszych przedszkolaków przynoszących do przedszkola duże ilości plastikowych nakrętek, mała Karinka mogła wyjechać na upragnioną i pomocną w jej leczeniu DELFINOTERAPIE.

WIELKI BAL KSIĘŻNICZEK 2011.

Nasze przedszkole przyłączyło się do innych przedszkolaków i wzięło udział w 3 edycji Wielkiego Balu Księżniczek organizowanym przez firmę Disney. W wspólnej zabawie wzięło udział 113955 dzieci z 1442 przedszkoli w całym kraju. Na tę okazję przygotowałyśmy wspaniały album, w którym zdaliśmy relację z naszego baliku. Co prawda nie udało nam się zdobyć jednej z głównych nagród, ale dostaliśmy certyfikat potwierdzający udział w tej edycji.

W czerwcu 2010 otrzymaliśmy CERTYFIKAT potwierdzający przyznanie Tytułu: "Kubusiowi Przyjaciele Natury" w II edycji (20109/2010) programu. Program ten był organizowany przez firmę Tymbark i markę Kubuś przy współpracy z Fundacją Partnerstwo dla Środowiska. Dzieci z naszego przedszkola włożyły ogromny wkład i zaangażowanie w realizację tego programu. Przy zabawie i jednocześnie nauce, poznawały jakie duże wartości przynosi nam dbałość o nasze środowisko naturalne. Z dużą chęcią poznawały piękno przyrody i uczyły się jak je chronić. Z dużą radścią przyjęliśmy informację, iż program cieszył się ogromną popularnością i już jesienią 2010 rusza kolejna, ogólnopolska edycja programu. Oczywioecie pani dyrektor już nas zarejestrowała i mamy nadzieję, że niedługo przyślą nam potrzebne materiały do realizacji następnego zadania.

Podmenu: