Przedszkole w Pawłowicach


Idź do treści

W krainie Basni i Bajek

***
" Bez względu na to, ile masz zajęć drogi rodzicu, najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla przyszłości swojego dziecka, oprócz okazywania miłości przez przytulanie, jest codzienne głośne czytanie".
Jim TreleaseW naszym przedszkolu jednym z zadań, które będziemy realizować przez cały rok, będzie akcja, która nosi tytuł : " W krainie baśni i bajek". Z tego właśnie powodu, rodzice, będą zapraszani do naszego przedszkola, aby głośno poczytać dzieciom.
Zaproszeni rodzice, przed przeczytaniem przedszkolakom ulubionej bajki swoich pociech, opowiedzą o wspólnych zainteresowaniach - ich i ich dzieci. Podniesie to rangę czytania, wprowadzi element dodatkowej atrakcji, poszerzy wiedzę dzieci i ich otwartość na innych ludzi, zachęci rodziców do czytania w domach i przekaże sygnał społeczeństwu, że czytanie dzieciom jest ważne. Warto też wiedzieć, że wasz przykład jest dla dzieci bardzo ważny, macie szansę wychowania mądrego człowieka: osoby, która będzie mądra, wykształcona, szczęśliwa i która będzie żyła lepiej i dłużej !!!


Jakub Rozwalka
Jakub ze swoją mamą Anią, razem czytają książeczki o ulubionej tematyce Jakuba - Straży Pożarnej. Kuba , posiada mnóstwo pojazdów i wozów strażackich o którymi bawi się w każdej wolnej chwili i o które bardzo dba. Mamy nadzieje że jego pasja przetrwa i może zostanie Dzielnym Strażakiem.

Pełny ekranWsteczPlayDalej

Lilianna Kubiak
Lilka ze swoją mamą Stefanią , wspólnie wieczorami, oglądają i słuchają opowiadań o swojej ukochanej Elsie i jej siostrze Anni z" Krainy Lodów". Lilka uwielbia Elsę i posiada mnóstwo książeczek , gier i kolorowanek , związanych właśnie z tą bohaterką.

Pełny ekranWsteczPlayDalej

Hanna Apolinarska
Haneczka ze swoja mama Anitą spędzają bardzo dużo czasu razem. Ulubiona bajeczką Hanki jest bajka o Czerwonym Kapturku. Często razem z mamą - bawią się małymi pacynkami w mały teatrzyk. Haneczka uwielbia też kolorować.

Pełny ekranWsteczPlayDalej

JULIA GRZEGORZEWSKA
Wielką pasja Julki jest taniec. Razem ze swoją mama Magdą, spędzają swój wolny czas na tańcu i aerobiku.

Pełny ekranWsteczPlayDalej

Gabrysia Kmiecik
Gabrysia ze swoimi rodzicami - mama Joanną i tatą Przemkiem pasjonują się militariami. Rodzice Gabrysi, opowiedzieli nam o swojej odpowiedzialnej pracy i przeczytali ulubione książeczki córki.

Pełny ekranWsteczPlayDalej

Patrycja Kowalska
Patrycja ze swoja mamą Anią, lubią typowe kobiece spędzanie wolnego czasu. Często rozmawiają o kosmetykach i razem uprawiają aerobik.

Pełny ekranWsteczPlayDalej

Jakub Rosik
Jakub Rosik ze swoją mamą Jolą, bardzo lubią wieczorne rozmowy o dinozaurach. Jakub z zainteresowaniem, słucha opowieści o tej tematyce i z chęcią wykonuje prace plastyczne związane z dinozaurami.

Pełny ekranWsteczPlayDalej

Filip Ratajczak!!!
Pasją Filipa, są pociągi z serii "Tomek i przyjaciele", jego mama - Magda z przyjemnością czyta mu opowieści o ich przygodach. Filip, także uwielbia zwierzęta, dlatego przyniósł do przedszkola swojego ukochanego kłapouszka.

Pełny ekranWsteczPlayDalej

Maja Spyrka!
Maja ze swoją mama Kasią, bardzo dużo czasu spędzają w stadninie koni. Pasją Mai są konie i wszystko to, co jest z nimi związane!!!

Pełny ekranWsteczPlayDalej

MAJA SZEPE
Maja ze swoją mama Małgosią, opowiedziały nam o konikach My Little Pony. Są to ulubione koniki Majki, razem z mamą, oglądają bajki i czytają książeczki na ten temat. Majka, przedstawiła nam także swoją ulubienicę: świnkę morską.

Pełny ekranWsteczPlayDalej

Kacper Włodarczyk
Kacper do przedszkola, zaprosił sobie – swoja ukochaną babcię - Renię z którą bardzo lubi spędzać swój wolny czas. Kacper kocha zwierzęta i przyprowadził ze sobą swoje ukochane świnki morskie – Rudego i Kudłatego.

Pełny ekranWsteczPlayDalej

Olaf Woźniak
Olaf razem ze swoimi rodzicami – mamą Kasią i tatą Dominikiem, pasjonują się motorami. Wieczorami , mama Olafa, opowiada mu historyjki o motorach i czyta ich ulubione książeczki!!!

Pełny ekranWsteczPlayDalej

Powrót do treści | Wróć do menu głównego