Uroczystosci

UROCZYSTOŚCI W CIĄGU ROKU SZKOLNEGO:
1. Po wakacjach się witamy i zabawy zaczynamy – rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
2. W Dzień Przedszkolaka , każdy to wie, bawi się z nami kto tylko chce –zdrowo i kolorowa witamy jesień – piknik integracyjny.
3. Kobiety sto lat śpiewają, bo panowie święto mają – święto chłopców.
4. Sto kwiatów, sto rysunków składamy w podarunku – Dzień Edukacji Narodowej.
5.Dziecięca galeria – wystawa jesiennych prac plastycznych. Moja rodzina żyje zdrowo.
6. Chociaż jestem krasnal mały – przedszkolak ze mnie wspaniały – Pasowanie na Przedszkolaka.
7.Wojenko, wojenko, cóżeś ty za pani – Święto Niepodległości.
8. Pokochaj pluszowego misia – spotkanie z zaproszonymi gośćmi z oddziału przedszkolnego oraz z paniami z biblioteki.
9. W andrzejkowy wieczór wróżb, wosk się toczy poprzez klucz –Andrzejki.
10. Gwiazdorku, Gwiazdorku, co ty masz w tym worku – spotkanie z Gwiazdorem, wspólne śpiewanie kolęd z rodzicami.
11.Cała nasza gromadka, kocha babcie i dziadka – Dzień Babci i Dziadka
12. Dziś w przedszkolu śpiew i tańce, tańczą różne przebierańce – bal karnawałowy.
13.Wszystkiego dobrego w dniu świętego Walentego – Walentynki.
14. Wiwat kobiety – święto dziewczynek.
15. Przychodź wiosno upragniona, ciepła, piękna, wymarzona – pożegnanie zimy, powitanie wiosny.
16. Zdrowie to mój przyjaciel – Światowy Dzień Zdrowia
17.Nie martw się Ziemio, mówią dziś dzieci, słonko nad Tobą wciąż jasno świeci – Światowy Dzień Ziemi.
18. Dzisiaj te kwiatki powiedzą same jak bardzo kochamy tatę i mamę –Święto Mamy i Taty i Międzynarodowy Dzień Rodziny.
19. Dobro czyń cały rok – Dzień Dobrych Uczynków – Piknik Rodzinny.
20. Chłopcy, dziewczynki świętujemy wraz, dzień dziecka do zabaw zaprasza nas – Dzień Dziecka – rodzice przedstawiają dla dzieci bajkę).
21. Już rozstania nadszedł czas – uroczyste pożegnanie przedszkola.

Podmenu: