Aktualnosci

Wybór stron [1] [2] [3]

„Festyn rodzinny”, odbędzie się w dniu 10.06. 2017 roku
o godzinie 10.00
- Wycieczka z okazji Dnia Dziecka, odbędzie się dnia 03.06.2017 roku , pojedziemy do Kluczewa- wyjazd z przedszkola o godz. 8.30

Prosimy, aby dzieci nie przynosiły do przedszkola zabawek skonstruowanych
z mały części, gdyż grozi to zagubieniem zabawki, lub - co gorsza możliwością
zadławienia się jej małą częścią.
Dziękujemy za zrozumienie!!!

Zapraszamy do zakładki "
W Krainie Baśni i Bajek".

Odpłatność w miesiącu maj 15-16

Pożegnanie dzieci odchodzących do oddziału przedszkolnego w szkole,
odbędzie się 21 czerwca 2017 roku o godz. 17.00

Rok szkolny kończy się 23 czerwca 2017 roku. Od 26 czerwca do 30 czerwca,
dyżur pełni przedszkole w Garzynie. Nasze przedszkole pełni dyżur w lipcu.
Dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki, prosimy zgłaszać do 09 czerwca.

2017-05-23

TYDZIEŃ BIBLIOTEK!!!
Z okazji Dnia Bibliotekarza, zostaliśmy zaproszenie do naszej pobliskiej biblioteki na spektakl edukacyjny w wykonaniu aktorów z teatru EDU-ARTIS z Krakowa, pt. „Tajemnica starej szafy”. Przedstawienie, opowiadało o Rumcajsie i Hance, którzy razem z sową Klarą i innymi mieszkańcami Rzacholeckiego lasu, stanęli przed trudnym zadaniem – uwolnienia zaginionych postaci z bajek, które uwięzione były w starej szafie. I oczywiście im się to udało!
Zapraszamy do galerii!

URODZINY!!!
Urodziny w miesiącu: Kwiecień- obchodzili: Lena Burzyńska, Wiktoria Klimkowska i Mateusz Ciesielski z grupy - "Pszczółki" oraz, Aleksandra Królikowska, Olaf Woźniak, Nikodem Żurawski i Jakub Rosik z grupy "Misie". Solenizantom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego i samych radosnych dni. Rodzicom, dziękujemy za słodki poczęstunek dla reszty przedszkolaków.

ŚWIĘTO FLAGI!!!

„Czerwień to miłość,
biel serce czyste.
Piękne są nasze barwy ojczyste”.

Cz. Janczarski

2 maja, obchodzony jest – Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W naszym przedszkolu, staramy się pobudzić i utrwalić u naszych dzieci poczucie tożsamości narodowej i szacunek dla narodowych symboli, z tej tez okazji organizowane są różnorodne zajęcia nawiązujące do świąt państwowych. Tym razem z okazji Święta Flagi, zostaliśmy zaproszeni do biblioteki w naszej okolicy, aby tam uczestniczyć w zajęciach przygotowanych przez panie bibliotekarki.

OWCZRNIA!!!
Dzięki uprzejmości Pani Dajewskiej – mamie Weroniki, mogliśmy pojechać do Kociug do Owczarni. Na miejscu, dowiedzieliśmy się w jakich warunkach powinny być hodowane te zwierzęta, poznaliśmy różne gatunki i mogliśmy, także dotknąć mięciutkiego futerka owieczek.

2017-05-04

DZIEŃ PRACOWNIKA SŁUŻBY ZDROWIA!
6 kwietnia przypada Dzień Pracowników Służby Zdrowia, z tej właśnie okazji w naszym przedszkolu zawitali: pani Kasia Pindara- mama Karolka, która jest pielęgniarką i pan Tomasz Nowak – wujek Kacperka, który jest ratownikiem medycznym. Pani Kasia , pokazała przedszkolakom, jak prawidłowo dbać o zęby i jak ważne jest spożywanie owoców w naszej codziennej diecie. Pan Tomek, natomiast udowodnił przedszkolakom, że pomimo ich młodego wieku, także mogą pomóc uratować życie drugiej osobie. Pokazał jak prawidłowo postępować, przy udzielaniu pierwszej pomocy i przypomniał nam wszystkie telefony ratunkowe.