Aktualnosci

Wybór stron [1] [2] [3] [4]

Prosimy, aby dzieci nie przynosiły do przedszkola zabawek skonstruowanych
z mały części, gdyż grozi to zagubieniem zabawki, lub - co gorsza możliwością
zadławienia się jej małą częścią.
Dziękujemy za zrozumienie!!!

Zapraszamy do zakładki
"W Krainie Baśni i Bajek".

Odpłatnośc styczeń – 15 i 16

Serdecznie dziękujemy Wojtusiowi i jego rodzicom
za zrobienie pięknych karmników dla ptaszków!!!

BALIK!!!
Dnia 08.01.2018 roku - odbędzie sie Balik Karnawałowy.
Prosimy o przygotowanie przebrania dla dziecka.

2018-01-15
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !!!
"Raz do roku wielkie granie,
wielkie granie w pomaganie!"
W niedzielę 14 stycznia w Garzynie - odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagrała po raz 26- dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Nasze dzielne przedszkolaki, również pojechały na ten finał i pomogły w rozgrzaniu miliona serduszek, które poleciały do nieba!!!

BAL NAD BALE!!!
W poniedziałek 8 stycznia w naszym przedszkolu, odbył się BAL KARNAWAŁOWY, na którym bawiły się pięknie przebrane dzieciaki. Na sali, zrobiło się kolorowo, radośnie i wesoło .Przedszkolaki, mogły spełnić swoje marzenia, wcielając się w rolę swoich ulubionych postaci z bajek. Były konkursy, pląsy i zabawy a wszystko to prowadził Pan Maciej Gabała z „Trytonu”. Zapraszamy do galerii!!!

2018-01-15
STRÓŻ PRAWA NA CZTERECH ŁAPACH!!!
Niedawno, nasze przedszkole, odwiedzili policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie. Policjanci, przypomnieli dzieciom zasady zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym w drodze do przedszkola, w domu i w przedszkolu. Opowiedzieli, jak należy się zachować, żeby czuć się bezpiecznym, a także jak postępować podczas ataku wściekłego psa. Najważniejszym punktem spotkania, było przybycie razem z policjantami - psa- stróża prawa na czterech łapach. Pies policyjny, aby móc pracować w policji, musi przejść szereg trudnych szkoleń i egzaminów. Ten piesek, pomaga policjantom w poszukiwaniu narkotyków. Piesek za swoje wzorowe zachowanie, otrzymał od przedszkolaków MEDAL!

2018-01-07
URODZINY!!!

"Niech ci słonko ciepło gra,
niech Twa radość długo trwa.
Nie trać Swej wesołej minki,
dziś są Twoje urodzinki!"

Urodziny w miesiącu: grudzień w przedszkolu, obchodzili: Szymon Glapka z grupy "Misie", Laura Kurowska, Emilka Patelka, Jakub Maciejewski i Mikołaj Biernaczyk z grupy "Pszczółki". Solenizantom, życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Rodzicom dziękujemy za słodki poczęstunek dla reszty przedszkolaków. Zapraszamy do galerii.

2017-12-29

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!

2017-12-29
GWIAZDOR!!!

"Jest taki dzień….."

20 grudnia nasze przedszkole, odwiedził gość na którego cały rok z niecierpliwością czekają najmłodsze dzieci - Gwiazdor- tym razem towarzyszył mu przesympatyczny bałwana- Olaf. Gwiazdor z Olafem z ciekawością obserwowali program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję przez naszych przedszkolaków. Po występach każde dziecko, dostało wymarzony prezent, panie również. Na koniec, pani dyrektor, złożyła rodzicom świąteczne życzenia i wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem! Zapraszamy do galerii!!!