Przedszkole w Pawłowicach


Idź do treści

Aktualnosci

Wybór stron [1] [2] [3] [4]

***


Prosimy, aby dzieci nie przynosiły do przedszkola zabawek skonstruowanych
z mały części, gdyż grozi to zagubieniem zabawki, lub - co gorsza możliwością
zadławienia się jej małą częścią.
Dziękujemy za zrozumienie!!!

Zapraszamy do zakładki
"W Krainie Baśni i Bajek".


***
Uwaga Rodzice!
Uprzejmie informujemy, że przedszkole nie ponosi
odpowiedzialności za przekazywane przez dzieci pieniądze.
Jest to WYŁĄCZNIE decyzja rodzica.

***

Odpłatnośc marzec – 14 i 15


WAŻNE!!!

Rekrutacja do przedszkola na nowy rok przedszkolny
2018/2019 - odbędzie się w dniach: od 26.02.2018 do 12.03.2018 .
Wnioski można będzie odbierać w siedzibie przedszkola
w godzinach otwarcia, tj 7.00-15.00
***
UWAGA!!!

Zapraszamy rodziców do zapoznania się z raportem Ewaluacji Problemowej, która był przeprowadzona w naszym przedszkolu w dniach 27 października do 11 grudnia 2017 roku, przez zespół wizytatorów z Kuratorium Oświaty w Poznaniu delegatura w Lesznie.2018-03-18
DZIEŃ KOBIET!!!

„Marzec wyjął grosik srebrny,
teraz będzie mu potrzebny!
Do kwiaciarni marzec pobiegł,
kupić bukiet na Dzień Kobiet!”

marca – to wyjątkowy dzień w roku dla wszystkich kobiet, zarówno dużych i tych małych. W tym, szczególnym dniu, wszyscy chłopcy składali życzenia dziewczynkom i paniom w przedszkolu , nie odbyło się bez , słodkich upominków i kolorowych kwiatków. Dziękujemy za pamięć! Zapraszamy do galerii!2018-03-18
TEATRZYK – „JAK DYZIO STRACIŁ ZDROWIE”!
8 marca, dzieci, obejrzały przedstawienie, pt. „Jak Dyzio stracił zdrowie”, w wykonaniu aktorów z Teatru Herbi z Leszna. Wszystkie dzieci, brały czynny udział w całym przedstawieniu i pomogły zrozumieć Dyziowi, że aby być zdrowym, to należy systematycznie dbać o higienę.
Zapraszamy do galerii !!!


2018-03-04

WALENTYNKI!!!

„Mam serduszko, wielkie serce,
spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię,
rzucę w jego stronę”.

Dzień Świętego Walentego – obchodzony jest na całym świecie jako dzień pełen uczuć i miłości. Tego dnia, wysyłamy sobie miłosne liściki i okazujemy miłość. W naszym przedszkolu z okazji tego święta, zorganizowaliśmy Wieczór Walentynkowy, na którym „Pszczółki” – bawiły się ze swoimi rodzicami. Było pełno uśmiechu, radości i oczywiście miłości! Zapraszamy do galerii!2018-03-04

URODZINY!!!

„Idzie misio, idzie słonik,
piesek, małpka no i konik.
Wszyscy razem z prezentami,
z najlepszymi życzeniami.”

Urodziny w miesiącu styczeń w naszym przedszkolu, obchodzili: Marysia Suder , Emilka skrobała i Maksymilian Wilczek z grupy „Misie”. Wszystkim solenizantom składamy jeszcze raz gorące życzenia: Sto Lat. Rodzicom dziękujemy za słodki poczęstunek dla reszty przedszkolaków. Zapraszamy do galerii!2018-02-18

WARSZTATY EDUKACYJNE – „PROSTE JAK DRUT”!

Braliśmy udział w warsztatach edukacyjnych, zorganizowanych przez pana Macieja Gabała z „Trytonu”. Zajęcia te nosiły nazwę – „Proste jak drut” i były skierowane dla naszych przedszkolaków. Spotkanie, poruszało tematy zawarte w świecie nauki, techniki i fizyki. Dzieci, wykonywały doświadczenia z elektrycznością i magnetyzmem. Na koniec każde dziecko, wykonało swój wulkan, co było dla nich niesamowitym przeżyciem.
Zapraszamy do galerii!!!


2018-01-26

„CZYTANIE ŁĄCZY POKOLENIA”!
Z okazji Dnia Babci i Dziadka, zostaliśmy zaproszeni do biblioteki na czytanie bajek, wierszyków i rymowanek przez zaprzyjaźnione babcie i dziadka. Bardzo miło spędziliśmy czas, słuchając starych bajek i wspominając dawne czasy.
Zapraszamy do galerii!!!2018-01-26

DZIEŃ BABCI I DZIADKA!!!

„ Kocham mocno Babcię, Dziadka
to nie żarty moi mili,
dzisiaj im życzenia składam,
by sto latek jeszcze żyli”!

Dzień Babci i Dziadka, jest dniem pełnym wzruszeń, wspomnień i radości dla każdego z nas, szczególnie zaś dla naszych przedszkolaków. W poniedziałek od samego rana, nasze przedszkole, odwiedziły babcie i dziadkowie, zostali oni zaproszenie przez dzieciaczki, żeby razem świętować ten szczególny dzień. Były tańce, wierszyki, mnóstwo śmiechu i radości. Zapraszamy do galerii!2018-01-15
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !!!
"Raz do roku wielkie granie,
wielkie granie w pomaganie!"
W niedzielę 14 stycznia w Garzynie - odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagrała po raz 26- dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Nasze dzielne przedszkolaki, również pojechały na ten finał i pomogły w rozgrzaniu miliona serduszek, które poleciały do nieba!!!
Zapraszamy do galerii!!!

2018-01-15

BAL NAD BALE!!!
W poniedziałek 8 stycznia w naszym przedszkolu, odbył się BAL KARNAWAŁOWY, na którym bawiły się pięknie przebrane dzieciaki. Na sali, zrobiło się kolorowo, radośnie i wesoło .Przedszkolaki, mogły spełnić swoje marzenia, wcielając się w rolę swoich ulubionych postaci z bajek. Były konkursy, pląsy i zabawy a wszystko to prowadził Pan Maciej Gabała z „Trytonu”.
Zapraszamy do galerii!!!2018-01-15
STRÓŻ PRAWA NA CZTERECH ŁAPACH!!!
Niedawno, nasze przedszkole, odwiedzili policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie. Policjanci, przypomnieli dzieciom zasady zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym w drodze do przedszkola, w domu i w przedszkolu. Opowiedzieli, jak należy się zachować, żeby czuć się bezpiecznym, a także jak postępować podczas ataku wściekłego psa. Najważniejszym punktem spotkania, było przybycie razem z policjantami - psa- stróża prawa na czterech łapach. Pies policyjny, aby móc pracować w policji, musi przejść szereg trudnych szkoleń i egzaminów. Ten piesek, pomaga policjantom w poszukiwaniu narkotyków. Piesek za swoje wzorowe zachowanie, otrzymał od przedszkolaków MEDAL!
Zapraszamy do galerii!!!


2018-01-07
URODZINY!!!

"Niech ci słonko ciepło gra,
niech Twa radość długo trwa.
Nie trać Swej wesołej minki,
dziś są Twoje urodzinki!"

Urodziny w miesiącu: grudzień w przedszkolu, obchodzili: Szymon Glapka z grupy "Misie", Laura Kurowska, Emilka Patelka, Jakub Maciejewski i Mikołaj Biernaczyk z grupy "Pszczółki". Solenizantom, życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Rodzicom dziękujemy za słodki poczęstunek dla reszty przedszkolaków. Zapraszamy do galerii.


2017-12-29

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!
Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, był w naszym przedszkolu bardzo pracowity. Przedszkolaki, ubierały choinki w swoich salach, robiły świąteczne ozdoby, „Misie” – upiekły pyszne pierniczki a „Pszczółki” – słodkie ciasteczka. Ostatniego dnia, mogliśmy wspólnie zasiąść do Wigilijnego stołu, wspólnie podzielić się opłatkiem, skosztować świątecznych potraw i zaśpiewać kolędy. To był naprawdę magiczny czas!
Zapraszamy do galerii!!!

2017-12-29
GWIAZDOR!!!

"Jest taki dzień….."

20 grudnia nasze przedszkole, odwiedził gość na którego cały rok z niecierpliwością czekają najmłodsze dzieci - Gwiazdor- tym razem towarzyszył mu przesympatyczny bałwana- Olaf. Gwiazdor z Olafem z ciekawością obserwowali program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję przez naszych przedszkolaków. Po występach każde dziecko, dostało wymarzony prezent, panie również. Na koniec, pani dyrektor, złożyła rodzicom świąteczne życzenia i wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem! Zapraszamy do galerii!!!

Powrót do treści | Wróć do menu głównego