Przedszkole w Pawłowicach


Idź do treści

Aktualnosci

Wybór stron [1] [2] [3] [4]

***


Prosimy, aby dzieci nie przynosiły do przedszkola zabawek skonstruowanych
z mały części, gdyż grozi to zagubieniem zabawki, lub - co gorsza możliwością
zadławienia się jej małą częścią.
Dziękujemy za zrozumienie!!!Zapraszamy do zakładki
"W Krainie Baśni i Bajek".


***
Uwaga Rodzice!
Uprzejmie informujemy, że przedszkole nie ponosi
odpowiedzialności za przekazywane przez dzieci pieniądze.
Jest to WYŁĄCZNIE decyzja rodzica.

***

Odpłatnośc w czerwcu – 18 i 19


***
UWAGA!!!

Zapraszamy rodziców do zapoznania się z raportem Ewaluacji Problemowej, która był przeprowadzona w naszym przedszkolu w dniach 27 października do 11 grudnia 2017 roku, przez zespół wizytatorów z Kuratorium Oświaty w Poznaniu delegatura w Lesznie.


***
UWAGA RODZICE!
Rok przedszkolny, kończy się 22 czerwca 2018r.
W dniach 25.06. – 29.06.18 r. –dyżur pełni przedszkole w Krzemieniewie.

Okres wakacyjny:
Miesiąc lipiec – dyżur pełni przedszkole w Garzynie.
Miesiąc sierpień – dyżur pełni przedszkole w Pawłowicach.

Prosimy rodziców, którzy nie mogą zapewnić opieki dzieciom w tym okresie, zgłosić to w przedszkolu do 15 czerwca 2018r.
***


„POLSKA W OCZACH DZIECKA”!
Bardzo miło poinformować nam, że Mateusz Ciesielski i Emilia Skrobała z grupy „Misie”, zostali wyróżnieni i otrzymali Dyplomy, za udział w konkursie , zorganizowanym z okazji 100- lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości przez Przedszkole w Krzemieniewie. Serdecznie Gratulujemy!2018-06-18

WYCIECZKA DO „DELI-PARKU”
W środę 13 czerwca, wybraliśmy się na największą wycieczkę w ciągu całego roku. Pojechaliśmy do „Deli-Parku”, niedaleko Poznania.
Deli-Park , jest to rodzinny park edukacyjno-rozrywkowy, który zapewnia doskonałą zabawę i wypoczynek pośród cudownego – zielonego krajobrazu. Znajdują się tam, takie atrakcje jak: prehistoryczne zwierzęta, gigantyczne owady, interaktywne place zabaw, Park Miniatur oraz Mini Zoo. Z wszystkich tych ofert oczywiście skorzystaliśmy a na sam koniec, braliśmy udział w „ Warsztatach Kulinarnych”, podczas których piekliśmy chruściki. Zapraszamy do galerii!


2018-06-18

NAJDŁUŻSZA ZAKŁADKA!!!
W maju, braliśmy udział w konkursie : „Najdłuższa zakładka”, który był organizowany przez Gminne Centrum Kultury w Krzemieniewie z okazji „Tygodnia Bibliotek”. Nasze zakładki miały łącznie przeszło 22 metry. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za przygotowanie pięknych zakładek.
Zapraszamy do galerii!


2018-06-17

„CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”!

„Czytanie książek – to najlepsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

Wiesława Szymborska

W związku z coroczną akcją – „Cała Polska Czyta Dzieciom”, zostaliśmy zaproszenia na „czytanie”do naszej pobliskiej biblioteki. Tym razem w rolę czytających wcielili się panowie. Był pan kolejarz, pan strażak, pan weterynarz i pan sportowiec – miłośnik rowerów! Zapraszamy do galerii!


2018-06-17

JEDZIEMY POCIĄGIEM DO LESZNA!
"Jedzie ciuchcia ciuch ciuch ciuch,
na peronie wielki ruch!
Dzwonek dzwoni, światło świeci,
pierwszy wagon wiezie dzieci"!
Niedawno, wybraliśmy się pociągiem do Leszna, zwiedziliśmy naszą stację w Pawłowicach i dworzec kolejowy w Lesznie. Dla niektórych naszych przedszkolaków, była to pierwsza jazda szynobusem w ich życiu.
Zapraszamy do galerii!

2018-06-17

URODZINY!

Idzie misio, idzie słonik,
piesek, małpka no i konik!
Wszyscy razem z prezentami,
z najlepszymi życzeniami”!

Urodziny w miesiącu - maj – w naszym przedszkolu, obchodzili: Weronika Dajewska i Jakub Musielak z grupy „Misie”, oraz Wiktoria Sosnowska, Emilia Józefiak i Wiktor z grupy „Pszczółki”. Wszystkim solenizantom składamy jeszcze raz serdeczne życzenia. Rodzicom, dziękujemy za słodki poczęstunek dla reszty przedszkolaków. Zapraszamy do galerii!


2018-06-03

PIKNIK!!!
W sobotę 2 czerwca, odbył się na naszym placu przedszkolnym – PIKNIK RODZINNY, pod hasłem: ”Żyjmy zdrowo, kolorowo”. Na początku, pani dyrektor Irena Knuła, przywitała wszystkich rodziców i podziękowała im dyplomem „Przyjaciel Przedszkola”, za całoroczna pomoc i zaangażowanie w życiu naszego przedszkola. Następnie dzieci powiedziały krótkie wierszyki z okazji Dnia Mamy i Taty i wręczyły przygotowane upominki. Potem zaczęła się zabawa. Najważniejsze w tym cały zdarzeniu, było to, że mogliśmy wspólnie razem spędzić miło czas na zabawie. Wspólne chwile i zabawę, umilały nam Panie z „Duśkowych Animacji”, które, przygotowały dla dzieci i rodziców mnóstwo ciekawych atrakcji.
Zapraszamy do galerii!!!


2018-06-03

DZIEŃ DZIECKA!!!

„Bądź dzieckiem jak najdłużej,
jak dziecko baw się, śmiej!
I kochaj tak jak dziecko,
i serce dziecka miej…”

czerwca na całym świecie, obchodzimy bardzo ważny dzień – DZIEŃ DZIECKA! W piątek w naszym przedszkolu, świętowaliśmy ten cudowny dzień już od samego rana! Było mnóstwo atrakcji, konkurencje, muzyka, zabawy i oczywiście słodycze! Tego dnia można na nie dzieciakom pozwolić. Zapraszamy do galerii!!!


2018-06-03

„MISIE” IDĄ DO SZKOŁY!!!
Od września, większość przedszkolaków z grupy „Misie”, zaczyna naukę w szkole w Pawłowicach. Z tego właśnie powodu we wtorek, poszli do szkoły na spotkanie ze swoimi przyszłymi paniami. Zapoznali się z budynkiem i boiskiem. Ucieszeni byli też spotkaniem ze swoimi starszymi kolegami i koleżankami z przedszkola.
Zapraszamy do galerii!


2018-06-03

„ZOO” W LESZNIE!
Pogoda za oknem jest naprawdę wspaniała, słonko mocno świeci i sprzyja wycieczką. Z tego powodu w poniedziałek, postanowiliśmy pojechać na krótka wycieczkę do Leszna do „ZOO”. Spacerkiem przeszliśmy całe zoo, pooglądaliśmy zwierzęta i piękne zielone tereny w około. Na koniec, wybraliśmy się jeszcze na fajny plac zabaw i oczywiście na lody w McDonaldzie!
Zapraszamy do galerii!2018-05-24

DZIEŃ ADAPTACYJNY!
Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest momentem przełomowym w życiu każdego dzieciaka. Jak co roku w naszym przedszkolu, staramy się zminimalizować ten trudny czas zarówno dla dzieci i ich rodziców i jeszcze przed przekroczeniem progów przedszkola we wrześniu, organizujemy u siebie : Dzień Adaptacyjny dla naszych przyszłych przedszkolaków. Dzieci, podczas takiego dnia, mogą zapoznać się ze swoimi przyszłymi paniami, poznać swoje sale i inne pomieszczenia przedszkolne. W tym roku, ten dzień wypadł we wtorek 22 maja.
Zapraszamy do galerii!2018-05-24

KOCI TYDZIEŃ!

„Kotek Puszek z czarna łatką,
dziś w przedszkolu był z Agatką!
A w kieszeni u fartuszka wystawały małe uszka….”

Przez cały poprzedni tydzień, dzieci z grupy „Pszczółki”, rozmawiały o kotach. Robiły prace plastyczne związane z kotkami, śpiewały piosenki i mówiły wierszyki. Na koniec tygodnia, kiedy przedszkolaki, wiedziały już wszystko o kotach, wybraliśmy się na poszukiwanie ich w naszej okolicy! Zapraszamy do galerii!2018-05-24

WIZYTA U STRAŻAKÓW!
W piątek 4 maja, obchodzimy Dzień Strażaka. Z tej właśnie okazji, wybraliśmy się do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu. Na miejscu, przedszkolaki, dowiedziały się na czym polega ciężka i odpowiedzialna praca strażaka, poznały sprzęt z jakim oni pracują i miały okazje posiedzieć w wozie strażackim.
Zapraszamy do galerii!2018-05-09

UCZCIJMY MAJOWE ŚWIĘTA!

„Mapa Polski, białe tło,
czerwień paski – to jest to!
Z pasków szybko dom zbuduję,
siebie w środku narysuję!”

Majowe Święta, uczciliśmy w naszej bibliotece, gdzie razem z Paniami z biblioteki, rozmawialiśmy o tym jak ważna jest dla nas Polska i jak ważne jest, żebyśmy pamiętali o naszych symbolach narodowych. Zapraszamy do galerii!


2018-05-09

URODZINY!

„Idzie misio, idzie słonik.
małpka, piesek no i konik.
Wszyscy razem z prezentami,
z najlepszymi życzeniami.”

W miesiącu : kwiecień – urodziny w naszym przedszkolu, obchodzili : Zofia Pawłowska i Janek Hądzlik z grupy „Pszczółki”, Wiktoria Klimkowska, Lena Burzyńska, Olaf Woźniak i Mateusz Ciesielski z grupy „Misie”. Wszystkim solenizantom, składamy jeszcze raz serdeczne życzenia: Sto Lat! Rodzicom dziękujemy za słodki poczęstunek dla reszty przedszkolaków. Zapraszamy do galerii!


2018-05-09

DZIEŃ ZIEMI!
22 kwietnia, obchodziliśmy w przedszkolu – Dzień Ziemi. W tym dniu, wszyscy przyszliśmy ubrani na zielono – na znak tego, że wszyscy, chcemy żeby nasza planeta była wesoła, zielona i czysta a nie szara i zaśmiecona. Rozmawialiśmy na temat segregacji śmieci i co zrobić żeby nasza okolica była czysta i wesoła. Żeby pomóc naszej planecie, postanowiliśmy razem posprzątać teren przy naszym przedszkolu.
Zapraszamy do galerii!


2018-04-22

PRZYTULISKO DLA PSÓW W KROBI!

„Pies jest twoim przyjacielem, partnerem obrońcą. Ty jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie Twój – wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie”.

Przez dwa tygodnie, zbieraliśmy karmę dla zwierzaków, znajdujących się w schronisku. Zawsze jeździliśmy do Henrykowa, tym razem jednak, wybraliśmy inne miejsce. Przytulisko dla psów w Krobi, jest mniejsze od typowego schroniska, mieści 14 kojców i wszystkie pieski, które się tam znajdują otrzymują od swoich opiekunów naprawdę dużo miłości. Opiekunami są wolontariusze z pobliskiej szkoły, którzy codziennie przychodzą zajmować się swoimi pupilami. Miejsce to jest przepełnione miłością do tych zwierząt, są one zadbane, ale jednak ciągle czekają na swoją szansę i prawdziwy dom. Dziękujemy rodzicom za tak duże zaangażowanie się w zbiórkę karmy! Zapraszamy do galerii!


2018-04-22

„KAN-BUD” W KĄKOLEWIE!!!
Dzięki uprzejmości pani Ani – mamie Wojtusia z grupy „Pszczółki”, mieliśmy okazję, pojechać do Kąkolewa do firmy – KAN-BUD. Firma ta, zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz wynajmem modułowych zespołów kontenerowych różnego przeznaczenia. Przedszkolaki, zostały oprowadzone po halach pracowniczych, dowiedziały się ile czynności należy wykonać, aby powstał taki kontener. Dziękujemy mamie Wojtusia za zaproszenie i bardzo ale to bardzo miłe zaopiekowanie się naszymi dziećmi.
Zapraszamy do galerii!2018-04-22

WARSZTATY WIOSENNE W BIBLIOTECE!!!

„Słonko złote świeci,
idzie piękna Pani!
W zielonej sukience,
wyszytej kwiatami!”

Nasze zaprzyjaźnione panie z pobliskiej biblioteki, po raz kolejny, zaprosiły nas do siebie, aby wspólnie z nami porozmawiać o wiośnie i o wszystkich pięknych rzeczach, którymi się otacza ta pora roku. Opowiedziały dzieciom wierszyki, zaśpiewały piosenki a na koniec, wykonały razem z nimi, piękne prace plastyczne. Dziękujemy za zaproszenie! Zapraszamy do galerii!2018-04-22

„PSZCZÓŁKI” PODZIWIAJĄ WIOSNĘ!

„Patrzcie, patrzcie wkoło,
zielenią się drzewa.
Ślicznie rosną kwiatki,
Dźwięcznie ptaszek śpiewa”.

Pogoda za oknem, daje nam tyle radości i przyjemności, że postanowiliśmy razem z „Pszczółkami”, wybrać się do parku, aby podziwiać te wszystkie piękne widoki, jakie daje nam wiosna. Zapraszamy do galerii!2018-04-03

ZAJĄCZEK!!!
W środę, kiedy to już nasze koszyczki były pięknie ustrojone i gotowe, udaliśmy się na spacer w poszukiwaniu zajączka. Mimo brzydkiej pogody, udało nam się go spotkać, zając przywitał się z dziećmi i poczęstował słodkim cukiereczkiem. Natomiast nasze koszyczki zostawił w ogródku przedszkolnym, gdzie dziecko, musiało poszukać swojego. Dzieci, zadowolone ze swoich pełnych koszyczków, wróciły do przedszkola w świątecznym nastroju! Zapraszamy do galerii!2018-04-03
PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT!!!

„Pisanki, pisanki jajka malowane,
nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek…”

Okres poprzedzający Święta Wielkanocne, był dla naszych przedszkolaków bardzo intensywny i pracowity. Dużo rozmawialiśmy o zwyczajach i obrzędach związanych z tymi świętami, malowaliśmy pisanki, byliśmy na warsztatach Wielkanocnych w Domachowie, robiliśmy kartki z Wielkanocnymi życzeniami, sialiśmy rzeżuchę i owies, przygotowywaliśmy koszyczki dla zająca. Najważniejsze, jednak było dla nas wszystkich – wspólne Śniadanie Wielkanocne, podczas którego złożyliśmy sobie życzenia i mogliśmy razem cieszyć się swoim towarzystwem! Zapraszamy do galerii!2018-04-03

WARSZTATY WIELKANOCNE!!!
W piątek, przed Wielkim Tygodniem, pojechaliśmy do Domachowa na „Warsztaty Wielkanocne”. Panie z Biskupiańskiego Zespołu Folklorystycznego, opowiedziały nam o zwyczajach i obrzędach związanych ze Świętami Wielkanocnymi. Dzieci, miały także okazję, własnoręcznie stworzyć pisankę z gęsich jajek.
Zapraszamy do galerii!2018-03-29
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY!!!

"Marzanno, Marzanno,
ty zimowa panno!
My Ciebie żegnamy,
wiosnę powitamy"!

21 marca, wybraliśmy się do Leszna do Sali zabaw "Bajkolandia". Chcieliśmy w radosnym nastroju, przywitać Wiosnę i pożegnać za długo panującą już Zimę. Dzieci, spędziły wspaniale czas na intensywnej zabawie, której przyglądała się nasza zimowa panna - Marzanna. Na koniec dnia zabraliśmy Marzannę i utopiliśmy ją w pobliskim stawie. Teraz czekamy już tylko na słoneczne dni.
Zapraszamy do galerii!


2018-03-29

URODZINY!

„Idzie misio, idzie słonik,
małpka, piesek no i konik.
Wszyscy razem z prezentami
z najlepszymi życzeniami”!

W miesiącu: marzec – urodziny w naszym przedszkolu, obchodzili: Gabriela Kmiecik i Aleksandra Pietrzykowska z grupy „Misie”, oraz Aleksandra Urbanowska z grupy „Pszczółki”. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia: Sto Lat! Rodzicom, dziękujemy za słodki poczęstunek dla reszty przedszkolaków. Zapraszamy do galerii!2018-03-18
DZIEŃ KOBIET!!!

„Marzec wyjął grosik srebrny,
teraz będzie mu potrzebny!
Do kwiaciarni marzec pobiegł,
kupić bukiet na Dzień Kobiet!”

marca – to wyjątkowy dzień w roku dla wszystkich kobiet, zarówno dużych i tych małych. W tym, szczególnym dniu, wszyscy chłopcy składali życzenia dziewczynkom i paniom w przedszkolu , nie odbyło się bez , słodkich upominków i kolorowych kwiatków. Dziękujemy za pamięć! Zapraszamy do galerii!2018-03-18
TEATRZYK – „JAK DYZIO STRACIŁ ZDROWIE”!
8 marca, dzieci, obejrzały przedstawienie, pt. „Jak Dyzio stracił zdrowie”, w wykonaniu aktorów z Teatru Herbi z Leszna. Wszystkie dzieci, brały czynny udział w całym przedstawieniu i pomogły zrozumieć Dyziowi, że aby być zdrowym, to należy systematycznie dbać o higienę.
Zapraszamy do galerii !!!


2018-03-04

WALENTYNKI!!!

„Mam serduszko, wielkie serce,
spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię,
rzucę w jego stronę”.

Dzień Świętego Walentego – obchodzony jest na całym świecie jako dzień pełen uczuć i miłości. Tego dnia, wysyłamy sobie miłosne liściki i okazujemy miłość. W naszym przedszkolu z okazji tego święta, zorganizowaliśmy Wieczór Walentynkowy, na którym „Pszczółki” – bawiły się ze swoimi rodzicami. Było pełno uśmiechu, radości i oczywiście miłości! Zapraszamy do galerii!2018-03-04

URODZINY!!!

„Idzie misio, idzie słonik,
piesek, małpka no i konik.
Wszyscy razem z prezentami,
z najlepszymi życzeniami.”

Urodziny w miesiącu styczeń w naszym przedszkolu, obchodzili: Marysia Suder , Emilka skrobała i Maksymilian Wilczek z grupy „Misie”. Wszystkim solenizantom składamy jeszcze raz gorące życzenia: Sto Lat. Rodzicom dziękujemy za słodki poczęstunek dla reszty przedszkolaków. Zapraszamy do galerii!2018-02-18

WARSZTATY EDUKACYJNE – „PROSTE JAK DRUT”!

Braliśmy udział w warsztatach edukacyjnych, zorganizowanych przez pana Macieja Gabała z „Trytonu”. Zajęcia te nosiły nazwę – „Proste jak drut” i były skierowane dla naszych przedszkolaków. Spotkanie, poruszało tematy zawarte w świecie nauki, techniki i fizyki. Dzieci, wykonywały doświadczenia z elektrycznością i magnetyzmem. Na koniec każde dziecko, wykonało swój wulkan, co było dla nich niesamowitym przeżyciem.
Zapraszamy do galerii!!!


2018-01-26

„CZYTANIE ŁĄCZY POKOLENIA”!
Z okazji Dnia Babci i Dziadka, zostaliśmy zaproszeni do biblioteki na czytanie bajek, wierszyków i rymowanek przez zaprzyjaźnione babcie i dziadka. Bardzo miło spędziliśmy czas, słuchając starych bajek i wspominając dawne czasy.
Zapraszamy do galerii!!!2018-01-26

DZIEŃ BABCI I DZIADKA!!!

„ Kocham mocno Babcię, Dziadka
to nie żarty moi mili,
dzisiaj im życzenia składam,
by sto latek jeszcze żyli”!

Dzień Babci i Dziadka, jest dniem pełnym wzruszeń, wspomnień i radości dla każdego z nas, szczególnie zaś dla naszych przedszkolaków. W poniedziałek od samego rana, nasze przedszkole, odwiedziły babcie i dziadkowie, zostali oni zaproszenie przez dzieciaczki, żeby razem świętować ten szczególny dzień. Były tańce, wierszyki, mnóstwo śmiechu i radości. Zapraszamy do galerii!2018-01-15
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !!!
"Raz do roku wielkie granie,
wielkie granie w pomaganie!"
W niedzielę 14 stycznia w Garzynie - odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagrała po raz 26- dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Nasze dzielne przedszkolaki, również pojechały na ten finał i pomogły w rozgrzaniu miliona serduszek, które poleciały do nieba!!!
Zapraszamy do galerii!!!

2018-01-15

BAL NAD BALE!!!
W poniedziałek 8 stycznia w naszym przedszkolu, odbył się BAL KARNAWAŁOWY, na którym bawiły się pięknie przebrane dzieciaki. Na sali, zrobiło się kolorowo, radośnie i wesoło .Przedszkolaki, mogły spełnić swoje marzenia, wcielając się w rolę swoich ulubionych postaci z bajek. Były konkursy, pląsy i zabawy a wszystko to prowadził Pan Maciej Gabała z „Trytonu”.
Zapraszamy do galerii!!!2018-01-15
STRÓŻ PRAWA NA CZTERECH ŁAPACH!!!
Niedawno, nasze przedszkole, odwiedzili policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie. Policjanci, przypomnieli dzieciom zasady zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym w drodze do przedszkola, w domu i w przedszkolu. Opowiedzieli, jak należy się zachować, żeby czuć się bezpiecznym, a także jak postępować podczas ataku wściekłego psa. Najważniejszym punktem spotkania, było przybycie razem z policjantami - psa- stróża prawa na czterech łapach. Pies policyjny, aby móc pracować w policji, musi przejść szereg trudnych szkoleń i egzaminów. Ten piesek, pomaga policjantom w poszukiwaniu narkotyków. Piesek za swoje wzorowe zachowanie, otrzymał od przedszkolaków MEDAL!
Zapraszamy do galerii!!!


2018-01-07
URODZINY!!!

"Niech ci słonko ciepło gra,
niech Twa radość długo trwa.
Nie trać Swej wesołej minki,
dziś są Twoje urodzinki!"

Urodziny w miesiącu: grudzień w przedszkolu, obchodzili: Szymon Glapka z grupy "Misie", Laura Kurowska, Emilka Patelka, Jakub Maciejewski i Mikołaj Biernaczyk z grupy "Pszczółki". Solenizantom, życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Rodzicom dziękujemy za słodki poczęstunek dla reszty przedszkolaków. Zapraszamy do galerii.


2017-12-29

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!
Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, był w naszym przedszkolu bardzo pracowity. Przedszkolaki, ubierały choinki w swoich salach, robiły świąteczne ozdoby, „Misie” – upiekły pyszne pierniczki a „Pszczółki” – słodkie ciasteczka. Ostatniego dnia, mogliśmy wspólnie zasiąść do Wigilijnego stołu, wspólnie podzielić się opłatkiem, skosztować świątecznych potraw i zaśpiewać kolędy. To był naprawdę magiczny czas!
Zapraszamy do galerii!!!

2017-12-29
GWIAZDOR!!!

"Jest taki dzień….."

20 grudnia nasze przedszkole, odwiedził gość na którego cały rok z niecierpliwością czekają najmłodsze dzieci - Gwiazdor- tym razem towarzyszył mu przesympatyczny bałwana- Olaf. Gwiazdor z Olafem z ciekawością obserwowali program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję przez naszych przedszkolaków. Po występach każde dziecko, dostało wymarzony prezent, panie również. Na koniec, pani dyrektor, złożyła rodzicom świąteczne życzenia i wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem! Zapraszamy do galerii!!!

Powrót do treści | Wróć do menu głównego